South Korea

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur South Korea

Güney Kore'de satılık emlak

Güney Kore, Kore yarımadasının güney yarısını işgal eden ve dünyanın en askeri sınırlarından birini Kuzey Kore ile paylaşan bir Doğu Asya ülkesidir. Kiraz ağaçları ve asırlık Budist tapınakları ile serpilmiş yeşil ve tepelik manzarasıyla aynı derecede bilinir. Başkenti, dünyanın en kalabalık şehirlerinden biri olan Seul'dur. Kuzeyde Kuzey Kore, batıda Sarı Deniz (ve sonra Çin), güneyde Kore Boğazı ve doğuda Japonya Denizi ile sınır komşusudur.

Güney Kore'de satılık mülkün ortalama satış fiyatı, hükümetin emlak piyasasını kontrol etme çabalarına rağmen% 0,57 arttı. Rapor verilerine göre, Güney Kore'de satılık emlakların ortalama satış fiyatı bu hafta bir hafta önce kaydedilen% 0.34 büyümeden daha fazla arttı.

Son sıçrama, Şubat ayının ilk haftasında kaydedilen haftalık büyümenin% 0,57'sinden en yüksek olanıydı.

Artış, hükümetin Pazartesi günü Seul'de dört departmanı atamasına rağmen geldi: Jongno, Jung, Dongdaemun ve Dongjak, finans ve diğer düzenlemelere tabi spekülatif alanlar olarak, şehrin başkent 25 mahallesinde kısıtlamalara tabi alan sayısını 15'e çıkardı.

Yongsan'ın ve Yeouido'nun finans bölgesinin geliştirilmesi için bir plan açıklayan Seul Belediye Başkanı Park Won'un ardından son haftalarda yaklaşık 10 milyonluk şehirde daire fiyatları arttı. Piyasa, hükümetin mali politikalarından etkilenebilecek ortalama fiyat eğiliminde bekleme pozisyonu almalıdır. Ocak ayından Ağustos ayına kadar ortalama fiyat% 12.42 artarak yıllık bazda% 11.44'ün üzerine çıktı.

  •  
    Güney Kore'ye taşınmak: Güney Kore'de genişlemek ve yaşamak.

      Doğu Asya’ya ait olan devlet, Güney Kore, belki de iyi bir yatırımla hayatını sıfırlayabilmenin uygun bir alternatifi olabilir. Bu ülkenin tarihine oldukça sıkıntılı olmasına rağmen, bugünlerde herkesin ihtiyaçlarına uygun fırsatlar sunabilen yeni bir ulus olarak kendini tanıtıyor. Daha f ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB